תחום למידה ארגונית

היכרות עם מיצובישי אאוטלנדר 2021

מיצובישי

מה עושים כשאיש מכירות צריך למכור מוצר שהוא אף פעם לא ראה? לא נמצא בכלל בארץ
וכשזה מוצר שעולה באזור 200,000 ₪ האתגר רק גדל…
עם האתגר נצבה חברת כלמוביל כאשר נדרשה למכור ללקוחות את רכב הפנאי-שטח מיצובישי אאוטלנדר מספר חודשים לפני שאפילו בורג אחד נחת בארץ. אנשי המכירות נדרשו להכיר את הרכב ברמה שיוכלו לשכנע לקוח שזה הרכב הנכון עבורו מבלי שהלקוח אפילו יוכל לראות את הרכב.
בשל כך כלמוביל פנתה לג'ון ברייס פתרונות למידה וביקשה לפתח תוצר הדרכתי שיספק ללומדים את החוויה הקרובה ביותר לנסיעת מבחן ואת כל הכלים הדרושים להם לצורך מכירת הרכב.

הפתרון שנבחר הינו תוצר למידה אינטראקטיבי א-סינכרוני הכולל 2 חלקים שמטרתם לתת מענה כולל לכל תכולות הלמידה: חלק א'- לומדה המתייחסת לעיצוב הרכב, חלק ב'- לומדה המתייחסת לביצועים ולחוויית הנהיגה, אבזור וטכנולוגיה ובטיחות.

הלומד זוכה להכיר את הרכב בצורה חווייתית וכמעט מציאותית. הלומדות מאפשרות לו לחקור וללמוד בעצמו את יתרונות הרכב והתועלות ללקוח באמצעות שילוב של סרטונים ו אינטראקציות חווייתיות.

בנוסף, בלומדות קופי המותאם לחוויית התרשמות מהרכב- הוראות לחיצה משולבות בקופי ייחודי ולא "מסורתי". לדוגמה: כדי לעבור לפרק "עיצוב פנים", הלומד מתבקש ללחוץ על דלת הרכב בנוסח הבא: אנו מזמינים אתכם להיכנס פנימה.