כתבה

עתידות: בשנת 2023 אתם מחדשים ללומדים שלכם את שיטת הלמידה

על הישן
קבלו תסריט (בכל זאת, מפתחי הדרכה) – כל בוקר השכם בשעה שבע, אתם קמים ושותים את הקפה שלכם. זה טעים, זה ארומטי וזו השגרה שלכם. אבל את החדש שדיברו עליו לאחרונה, ניסיתם? מיץ הגזר הכתום, שנראה לכם הכי לא אתם… מה לכם ולמיץ כזה? זה בריא מדי ואתם הרי הכי לא הטיפוס הזה.

על החדש
המעבר בין הישן לחדש הוא עניין של רגע, אז למה לפעמים כל כך קשה לנו לעשות אותו? כי הוא כרוך בשינוי קו המחשבה ושינוי הרגלים. נכון שריח של חדש זה כיף ונכון שהתרגשות מציפה בנו תחושות נהדרות, אבל החשש מהלא מוכר והלא שגרתי, לפעמים מכניע אותנו… ואנחנו מעדיפים להמשיך בחיינו מבלי לעשות שינויים.

וידוי 1
אז החלטנו להיחשף, אנחנו התחדשנו ומאז העולם שלנו השתנה. מהרגע שזה קרה, אנחנו כמו מינימום טום הנסון רוקד לצלילי השיר הזה בסרט "(500) Days of Summer". אנחנו מדלגים ב-Open space, מחייכים יותר, ויש לנו יותר זמן לשיחות עומק עם לקוחות. למה? כי החדש שלנו דובר עברית, מהיר ויכול להתאים את עצמו למצבים שונים. לא, לא גייסנו עובד חדש לאחרונה (יש לנו מספיק חבר'ה תותחים בצוות) – אני מדברת על הכלי החדש שאנחנו עובדים איתו – Easy Generator. מחולל למידה שבעזרתו אפשר להפיק לומדות עם וויב של: "אני לא לומדה, אני אתר אינטרנט מגניב ויש לי אינטראקציות כייפיות להציע ללומד". כן, הייתם מאמינים? רגע, עדיין לא סיימתי לפרט את כל הטוב הזה. הוא גם תומך בעברית, יש לו רספונסיביות מלאה (תצוגה במחשב, מובייל, טאבלט), אפשר לפבלש אותו למערכת LMS, ל-LXP, לענן שלכם וכו', והוא מאפשר הפקת לומדות במהירות (צורך סופר קריטי שיש ללקוחות שלנו).

וידוי 2
אנחנו מציעים שירותי הפקת תוצרי למידה בעזרת ה- Easy Generatorוגם תוכנית ייחודית של רכישת הכלי, אם תרצו להפיק בעצמכם. כן, אנחנו יודעים שאתם רגילים לתוכנות ולכלים אחרים בשגרה שלכם. כן, אנחנו יודעים שאולי עד קריאת השורות האלה, לא שמעתם על הכלי הזה. אבל אנחנו רוצים להציע לכם לפתוח את הראש וגם את הקישור הזה, ולראות יותר מידע על הכלי, לצפות בדוגמה ללומדה שפיתחנו וכו'.

נפגשים ב-Teams
אפשר גם כמובן בטלפון או בזום, מה שנוח לכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר, לשאול שאלות ולתאם פגישת הדגמה על הכלי. אפשר גם סתם לשתף אם ניסיתם פעם מיץ גזר, כי אנחנו ניסינו ואנחנו הכי בעד שינויים.